Tvorivý víkend on-line

Potrebuje doma jarne prečistiť a rozprúdiť novú energiu? Dá sa oboje súčasne príjemným spôsobom : )

Pozývam Vás ! Pri spoločnom jarnom upratovaní nepotrebné vytriedime a dáme si za odmenu ON-LINE tvorivý víkend. Nikam netreba chodiť – dá sa to aj doma v papučiach.

Dá sa to zrealizovať s tužidlom. Prečo s tužidlom a ako sa používa?

Na krátkom videu je ukážka tuženia:

 

Postupne upratovať a triediť začneme spoločne už teraz. Zvlášť si vytriedime kartón, sklo a kov a popri tom si ku každému druhu materiálu môžeme pripravovať inšpirácie a nápady.

Tužidlo má certifikát AP je ekologické, vodou riediteľné a tuží všetky prírodné, savé materiály a polystyrén.

Vďaka svojim atestom, ktoré splňujú kritériá dané REACH je vytvrdzovacia hmota Powertex vhodná pre hobby tvorenie aj voľnú umeleckú tvorbu.

 Tvorivý on -line víkend má dátum

piatok: 31.3.2017
sobota: 1.4.2017
nedeľa: 2.4.2017

dva týždne pred Veľkou Nocou!

Ako to bude celé prebiehať?

  • Na jarné upratovanie máme 3 týždne. Za tento čas budeme popri upratovaní triediť materiál a vyhadzovať, čo netreba. Za tento čas si aj pripravíme všetko potrebné na tvorivý on-line víkend.
  • V tom čase Vám budem posielať pravidelne inšpirácie a informácie, ktoré Vám pomôžu pri príprave spoločné recy-tvorenie.
  • V piatok 31.3.2017 spoločne začíname. Inštrukcie Vám prídu už ráno. Berieme ohľad na to, že piatok je pracovný deň. Najväčší záber bude sobota. Nedeľu si necháme na dokončenie a záverečné dekorovanie – takže v sobotu tužíme a v nedeľu sa s tým vyhráme.
  • Inštrukcie budú v členskej sekcii a v emailoch.

Budeme mať spoločnú uzatvorenú facebookovú skupinu, kde sa bude diskutovať a chváliť.

Čo máme spoločné?

Som fanúšik recyklovania. Tvorenie rukami ma baví a dáva mi energiu. Možno práve preto vo veciach, ktoré už poslúžili na svoj pôvodný účel vidím kopy materiálu na tvorbu. Na nich som vždy skúšala rôzne lepidlá, škroby a farby. Najviac sa mi osvedčilo tužidlo na prírodné materiály Powertex. Nahradí akékoľvek stužovače, laky a lepiace hmoty. A dokonca sa vyrába aj vo farbe.

Svoje skúsenosti som zhrnula do kurzu
Recyklovanie ON-LINE

Názvy a postupy nemusíte držať v hlave ani zapisovať do poznámok. Pustíte si video a všetko viete do pár minút.

Nemusíte googliť a hľadať. Každá kapitola obsahuje okrem videonávodov aj zoznam potrebného materiálu a náradia s odkazom, kde ho môžete nájsť. Nemusíte riešiť, čo z tohoto budete potrebovať. V balíku je tužidlo transparentné (bezfarebné), tužidlo IVORy, pigmenty, celulózny prášok a vzorky laku, prenosového média, patiny a dekupážneho lepidla. Balíkmi sa môžete inšpirovať alebo si ich priamo objednať v eshope tohoto fóra.

Rukami mi prešli kopy materiálu, farieb a tužidiel. Odučila som už veľa živých kurzov. Študovala som a stále študujem rôzne materiály. Vy to už nemusíte robiť. Kompletný návod je TU! 

 

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, on-line kurzu maľovania na hodváb pre začiatočníkov "Hodváb ON-LINE">> a kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre