Objavili ste Powertex? Je úžasný! 

Mám pre Vás živý kurz:

Často a s radosťou skúšate nové veci. Takto ste pravdepodobne našli aj Powertex. Je to tekutina, ktorá tuhne a je tu a aj zdravý rešpekt a otázky čo sa s tým môže a čo nie? - aby to bolo všekto OK a bezpečné. Na workshopoch často počujem, že ste si ho už aj kúpili a stále stojí zatvorený tak ako ste ho vybalili z krabice.

Našla a vyladila som riešenie : -)

Tiež som najskôr iba skúšala. Potom mi došlo, že aj s Powertexom je to tak ako so všetkým. Absolvovala som certifikové kurzy pre lektorov Powertexu. Keď máte vhodné podmienky, darí sa Vám oveľa lepšie.

A takéto podmienky sú na dobre pripravenom kurze. V príjemnom a inšpirujúcom prostredí. Keď máte pohodu a ideálne komplet servis k tomu :-)

Teraz takéto kurzy pre Vás robím. 

Powertex socha

Miesto konania kurzu: dohodneme podľa Vašich potrieb

Na email, ktorý zanecháte v tomto formulári Vám príde správa a termíne živého kurzu:

Predpokladané trvanie: 3 dni -  od  10:00 do 15:30 hod. denne
Obedná prestávka podľa potreby 30 minút v čase od  12:00 - 13:30 hod.

Výsledok 3 - dňového workshopu absolventky Gabiky

Čo získate?

Worskshop pre kompletné spracovanie materiálov Powertexom trvá tri dni. Môžete absolvovať celý naraz alebo si vybrať jednolivé dni.  Workshop je pre nadšencov všetkého nového, učiteľov a lektorov tvorivých dielní, výtvarníkov a hand-made autorov. Materiál je zahrnutý v cene kurzu. 

 • 1 deň - Workshop Powertex Socha
  Vymodelujete si sochu na podstavci, so sádrovým odliatkom alebo bez sádrového odliatku s použitím vhodných textilných alebo iných prírodných materiáloch na tuženie. Naučíte sa používať práškové farebné alebo metalické pigmenty pre vytvorenie kovového, kamenného, koženého, porcelánového alebo dreveného vzhľadu. Aj úplný začiatočník si odnesie dokonalú sošku! Výška sochy je približne 40 cm.
 • 2 deň - Workshop Powertex + Stone Art
  Výroba bytovej alebo záhradnej dekorácie s pomocou tužidla na prírodné materiály Powertex, prášku Stone Art a farebných a metalických pigmentov. Stone Art je prášok z celulózy, ktorý po zmiešaní s Powertexom vytvorí plastelínovú hmotu a dáva tak nové možnosti na modelovanie. Vytvrdením vzniká štruktúra "kameň" alebo "popraskané murivo". Ako podkladový materiál slúžia polystyrénové polotovary rôznych tvarov. Môže sa doplniť sádrovými odliatkami a prírodninami.
 • 3 deň - Reliéf - 3D plátno s Powertexom
  Práca s Powerprintom pre prenos tlačených obrázkov, Decoupage, pigmenty, štruktúrne pasty, 3D efekty zpracovanie priestoru pri vytváraní moderných plátien pomocou Powertexu. Práca môže byť doplnená rôznymi menšími odliatkami a prírodninami.
 • Ebook a lekcie on-line kurzu k témam
  Na workshope sa môžete plne sústrediť na prácu. Všetky pracovné postupy, ktorými prejdeme budú zachytené v ebooku s návodom na použitie jednotlivých tužidiel a pigmentov. Súčasne získate aj prístup do lekcie Recyklovanie on-line, v ktorej sú videá na použitie jednotlivých výrobkov radu Powertex.
Sochy boli fotografované v deň kurzu - tužidlo ešte nebolo úplne suché

Materiály a techniky, s ktorými pracujeme na kurze som vyskúšala. Pracujem s nimi už roky. Som certifikovaný lektor pre prácu s Powertexom. Poviem Vám ako Powertex a jeho doplnky fungujú a ako ich môžete vzájomne kombinovať. Materiály a ich vlastnosti sú pre mňa nekonečným zdrojom inšpirácie. Všetko čo som sa naučila zdieľam s ľuďmi, ktorých tvorenie baví a napĺňa, dáva im energiu, často aj novú prácu a zmysel života. Ich radosť je aj mojou radosťou. 

Vytvorenie základu pre sochu z drôtu a natuženého recyklovaného materiálu

Modelovať s Powertexom je jednoduché - stačí dodržať základné pravidlá a vytvoríte umelecké dielo. Stále to hovorím a pri každom novom nadšencovi tejto technológie sa mi to opäť potvrdzuje: "S Powertexom môže byť každý umelcom!" Je úžasný. 

Môžete s ním urobiť aj reliéf alebo priestorovú maľbu. Základom pre Váš obraz môže byť stará rodinná fotografia a pár osobných drobností, ktoré je Vám ľúto vyhodiť. Pod rukami Vám vznikne dielo aj keď bežne nemaľujete. A bude mať pre Vás osobnú nevyčísliteľnú hodnotu.

Na kurze  vytvoríte diela, ktoré si môžete nechať pre seba alebo ich darovať k životnému jubileu niekomu z Vašich blízkych. Aj samotný kurz môže byť darčekom. Zobrať so sebou mamu, dcéru alebo kamarátku - urobiť si výlet a venovať čas iba sebe je povznášajúci zážitok.

Priestorový obraz

Ak ste sa rozhodli Powertex vyskúšať  návštevou workshopu si šetrí čas aj peniaze. Všetko potrebné budete mať pripravené. Potrebné informácie si povieme a aj zopakujeme toľko krát koľko bude treba. Všetky materiály si vyskúšate, ochytáte. Prostredie u nás je príjemné a inšpirujúce. Na tvorbu sa veľmi ľahko naladíte.

Sústredením sa na inú vec ako bežne riešite sa odreagujete, vyčistí sa Vám hlava a na staré veci sa pri návrate pozriete novým pohľadom. Stretnete sa s novými ľuďmi. Tvorivé stretnutia bývajú ústretové a priateľské. Pochvala a podpora každému vždy dobre padne.

Toto všetko si môžete dopriať ako 3 dňový výlet alebo si vybrať niektorý z dní jednotlivo. Cena 3-dňového workshopu je 180,- EUR, cena samostatných dní je 70,- EUR. 

Viete koľko Vás stoja všetky všetky pokusy a darčeky za rok? Predstavte si, aké to je investovať tie isté peniaze do vlastného relaxu. Vytúžený výsledok budete mať v rámci toho tiež. Navyše si pri tom oddýchnete a urobíte si radosť :-)

Miesto konania kurzu: dohodneme podľa Vašich potrieb

Na email, ktorý zanecháte v tomto formulári Vám príde správa a termíne živého kurzu:

Predpokladané trvanie: 3 dni -  od  10:00 do 15:30 hod. denne
Obedná prestávka podľa potreby 30 minút v čase od  12:00 - 13:30 hod.

Prečo práve môj kurz?

Som fanúšik recyklovania.
Tvorenie rukami ma baví a dáva mi energiu. Možno práve preto vo veciach, ktoré už poslúžili na svoj pôvodný účel vidím kopy materiálu na tvorbu.

Na nich som vždy skúšala rôzne lepidlá, škroby a farby.
Najviac sa mi osvedčilo tužidlo na prírodné materiály Powertex.
Nahradí akékoľvek stužovače, laky a lepiace hmoty. 

O využití tužidla Powertex pri recyklovaní prírodných materiálov som natočila kurz RECYKLOVANI ON-LINE.

Som certifikovaný lektor pre spracovanie materiálov tužidlom Powertex.

Referencie

Skvelé inšpiratívne a zároveň relaxačné kurzy. Vďaka nim som objavila svoje kreatívne ja, uvoľním sa a nabijem energiou. Som príjemne prekvapená, aké multifunkčné médium je Powertex a čo všetko sa s ním dá robiť. Teším sa na každý nový kurz, čo nové sa naučím a vytvorím. Ďakujem, je to vždy oddych a potešenie.
Katarína Kollárováabsolvovala živý kurz
Po prečítaní informácií o kurze ma zaujal popis techniky, ktorú som nepoznala.Pred kurzom som bola nadšená, že som si ho vybrala, nakoľko som si ho dala ako darček k narodeninám. Mám rada naše Slovensko, ale Liptov je moja srdcovka. Takže žiadne pochybnosti o tom, že idem, som nemala. Bolo o mňa postarané vynikajúco aj po stránke ubytovania. Zoznámila som sa s príjemnými ľuďmi. Veľmi dobre som si oddýchla, nehovoriac o tom, že som sa naučila niečo zaujímavé, čo ma stále baví. Pochybnosti som nemala aj na základe toho, že bola dobrá informovanosť o kurze Powertex, ako aj komunikácia o podrobnostiach, či už mailom, alebo telefonicky. Tvorba na kurze bola podrobne a veľmi pochopiteľne vysvetlená, materiál bol všetok dostupný v množstve v akom sme potrebovali. Naviac pohodový prístup. Lektorka dodávala pocit pracovnej pohody a pocit úspešnej tvorby. To, čo som sa naučila, splnilo moje predstavy z popisu o kurze Powertex. Naviac som si mohla skúsiť, ako bonus, techniku maľovanie na hodváb. Po kurze som si mohla priamo u lektorky zaobstarať všetok materiál potrebný na moju tvorbu technikou Powertex. Absolvovaním tohto kurzu som si rozšírila schopnosť výtvarného vyjadrovania sa, nie iba klasickými technikami. Je to pre mňa technika, ktorou pracujem naďalej. Páči sa mi, môžem sa zaujímavo výtvarne vyjadriť aj tým, že Powertex môžem kombinovať s technikami, ktoré som už poznala. Pokiaľ mi to čas dovolí, chcela by som návštevu Liptova zopakovať. Nielen pre krásu Liptova, ale navštíviť kurz kreativity, ktorý ma podporí v mojej výtvarnej záľube. Ďakujem a prajem veľa spokojných absolventov ako som ja. Do skorého videnia. S pozdravom
Gabika Bohušováabsolvovala 3-dňový živý kurz
Kurz venovaný práci s Powertexom bol veľmi zaujímavý, otvárajúci široké možnosti pre tvorenie. Pod vedením skúsenej lektorky sa aj absolútny laik a začiatočník v práci s touto technikou môže na konci kurzu tešiť z pekného "dielka". Ďakujem za rozšírenie obzoru.
Evka Sčerbákováabsolvovala živý kurz

Máte obavy či je workshop to pravé pre Vás?

Je lacnejšie a rýchlejšie učiť sa na kurze. Ušetríte si čas, peniaze aj energiu. V príjemnom prostredí si oddýchnete a načerpáte novú inšpiráciu. A navyše tu mám pre Vás aj zaujímavé BONUSY.

Do miesta kurzu sa môžete dopraviť autom alebo taxíkom z L. Mikuláša alebo L. Hrádku.

Ak potrebujete  ubytovanie - máme rezervované ubytovanie v priestore konania kurzu.
K ubytovaniu je možnosť objednať si aj stravu.

 

BONUSY pre Vás

 • 1
  Hlavný BONUS:
  Lekcia on-line kurzu, v ktorá prislúcha k téme živého kurzu.
 • 2
  Ebook s návodmi
  Získavate ebook s návodmi na jednotlivé výrobky radu Powertex.
 • 3
  Tému stále sledujem, so mnou budete mať pravidelne nové informácie a typy z tejto oblasti.

Napadla Vás ešte nejaká otázka?

Zavolajte mi na číslo 0914/162 727 alebo napíšte na e-mail info@ivanagemzicka.eu, rada Vám pomôžem. 

Počet miest je obmedzený, preto je ideálne rezervovať si svoje miesto čo najskôr. Získate pre seba termín, ktorý Vám vyhovuje a výlet si môžete naplánovať.

Preto neváhajte a objednajte si svoje miesto u nás ešte dnes! Príďte si oddýchnuť a urobiť si radosť do pokojného podporujúceho prostredia. Načerapáte energiu a inšpiráciu. A súčasne sa naučíte pracovať s Powertexom a vytvoríte Vaše vlastné umelecké dielo.

Miesto konania kurzu: dohodneme podľa Vašich potrieb

Na email, ktorý zanecháte v tomto formulári Vám príde správa a termíne živého kurzu:

Predpokladané trvanie: 3 dni -  od  10:00 do 15:30 hod. denne
Obedná prestávka podľa potreby 30 minút v čase od  12:00 - 13:30 hod.