Tvorivý víkend on-line

Potrebuje doma jarne prečistiť a rozprúdiť novú energiu? Dá sa oboje súčasne príjemným spôsobom : )

Pozývam Vás ! Pri spoločnom jarnom upratovaní nepotrebné vytriedime a dáme si za odmenu ON-LINE tvorivý víkend. Nikam netreba chodiť – dá sa to aj doma v papučiach.

Postupne upratovať a triediť začneme spoločne už teraz. Zvlášť si vytriedime kartón, sklo a kov a popri tom si ku každému druhu materiálu môžeme pripravovať inšpirácie a nápady.

2. lekcia

Tužidlo má certifikát AP je ekologické, vodou riediteľné a tuží všetky prírodné, savé materiály a polystyrén.

Vďaka svojim atestom, ktoré splňujú kritériá dané REACH je vytvrdzovacia hmota Powertex vhodná pre hobby tvorenie aj voľnú umeleckú tvorbu.

 Tvorivý on -line víkendu dajte svoj vlastný dátum, kedy sa Vám to hodí.

Ako sa pripraviť?

  • Na jarné upratovanie dajte 3 týždne. Za tento čas môžete popri upratovaní triediť materiál a vyhadzovať, čo netreba. Za tento čas si aj pripravíte všetko potrebné na tvorivý on-line víkend.

Som fanúšik recyklovania. Tvorenie rukami ma baví a dáva mi energiu. Možno práve preto vo veciach, ktoré už poslúžili na svoj pôvodný účel vidím kopy materiálu na tvorbu. Na nich som vždy skúšala rôzne lepidlá, škroby a farby. Najviac sa mi osvedčilo tužidlo na prírodné materiály Powertex. Nahradí akékoľvek stužovače, laky a lepiace hmoty. A dokonca sa vyrába aj vo farbe.

Svoje skúsenosti som zhrnula do kurzu
Recyklovanie ON-LINE

Ako to bude prebiehať?

Názvy a postupy nemusíte držať v hlave ani zapisovať do poznámok. Pustíte si video a všetko viete do pár minút.

Nemusíte googliť a hľadať. Každá kapitola obsahuje okrem videonávodov aj zoznam potrebného materiálu a náradia s odkazom, kde ho môžete nájsť. Nemusíte riešiť, čo z tohoto budete potrebovať. V balíku je tužidlo transparentné (bezfarebné), tužidlo IVORy, pigmenty, celulózny prášok a vzorky laku, prenosového média, patiny a dekupážneho lepidla. Balíkmi sa môžete inšpirovať alebo si ich priamo objednať v eshope tohoto fóra.

Rukami mi prešli kopy materiálu, farieb a tužidiel. Odučila som už veľa živých kurzov. Študovala som a stále študujem rôzne materiály. Vy to už nemusíte robiť. Kompletný návod je TU! 

 

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> autorka kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie tužením">> a kurzu "Recyklovanie farbením">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre